Indexcijfer - ACV BIE Mechelen Kempen

ACV BIE Mechelen Kempen
Ga naar de inhoud

Indexcijfer

Bibliotheek

Indexcijfer van de maand

Gezondheidsindex:
December 2021: 115,60


Afgevlakte gezondheidsindex:
December 2021: 111,97
Maand / JaarGezondheidsindexAfgevlakte gezondheidsindex
Januari 2021
110,35
107,86
Februari 2021110,39107.93
Maart 2021110,56108,09
April 2021110,93108,35
Mei 2021110,99108,50
Juni 2021111,31
108,73
Juli 2021112,18109,13
Augustus 2021112,74
109,57
September 2021112,29109,89
Oktober 2021113,94110,53
November 2021115,20111,27
December 2021115,60
111,97


Spilindex voor de scheikundige nijverheid:

Wanneer het viermaandelijks gemiddelde van de afgevlakte gezondheidsindex de spilindex van ........... bereikt of overschrijdt, worden de lonen opnieuw met 2 % verhoogd.
De volgende spilindex van de scheikunde zal dan worden vastgelegd op ...........

NOTE: Voor de berekening van een indexsprong, maakt men een gemiddelde van de laatste 4 maanden. Wanneer dit cijfer hoger ligt dan de spilindex (chemie), verkrijgt men binnen de chemische nijverheid 2% loonsopslag.


Maand / JaarGezondheidsindexAfgevlakte gezondheidsindex
Januari 2020
109,72
107,04
Februari 2020109,87107,25
Maart 2020109,96107,49
April 2020110,22107,74
Mei 2020110,10107,84
Juni 2020110,05107,88
Juli 2020110,16107,93
Augustus 2020110,20107,92
September 2020109,78107,85
Oktober 2020110,11107,86
November 2020109,91107,80
December 2020109,88107,72
ACV BIE Mechelen
Onder Den Toren 4 A
B2800 - Mechelen
015/71 85 30      


Terug naar de inhoud